Twój Skup Domów

Masz dom, budynek wielorodzinny lub inny obiekt komercyjny na sprzedaż w województwie śląskim? Chcesz, aby ktoś przeprowadził Cię przez cały proces sprzedażowy?
A może mieszkasz za granicą i potrzebujesz kogoś kto uporządkuje Twoje sprawy w Polsce? Dobrze trafiłeś! Nasz skup domów to miejsce dla Ciebie!

Dlaczego My?

Zajmujemy się nieruchomościami, bo w tym czujemy się najlepiej.

Znamy proces transakcyjny między kupującym, a sprzedającym, potrafimy wycenić nieruchomość, posiadamy wiedzę w zakresie kosztów remontów budowlanych, komercjalizacji i zarządu takimi obiektami.
 
Skup domów to nasza specjalność. Swoją wiedzę opieramy na doświadczeniu w sprzedaży wielu tego typu obiektów na terenie Śląska i nie tylko.

Współpraca w 3 prostych krokach

Pierwszy kontakt

Przesłanie do nas drogą mail-ową szczegółów dotyczących nieruchomości na sprzedaż: adres, stan prawny, metraż, ilość pięter, kilka zdjęć, krótki opis.

Oferta

Wstępne rozpoznanie tematu.
Kontakt z naszej strony i omówienie oczekiwań klienta. Przedstawienie możliwości współpracy.

Rozpoczęcie działań

Praca całego zespołu na wspólny sukces i zadowolenie klienta.

O nas

Jesteśmy biurem nieruchomości, które od 2017 roku skupia swoje siły na pozyskiwaniu domów oraz budynków do kupna/sprzedaży, komercjalizacji i zarządu. 

Zajmujemy się analizą rynku nieruchomości, podwyższaniem rentowności obiektów, analizą kosztów remontowych. Prowadzimy kompleksowy marketing sprzedażowy.  Współpracujemy również z klientami zagranicznymi i w ich imieniu sprzedajmy, kupujemy czy też przekształcamy obiekty, które powierzyli Nam pod opiekę. Wszystko powyższe może odbywać się bez udziału właściciela.

Zajmujemy się także przygotowywaniem analiz chłonności dla terenów inwestycyjnych (PUM).

Oprócz domów poszukujemy również następujących budynków na sprzedaż:
– kamienice
– biurowce
– lokale użytkowe
– budynki wielorodzinne
– inne nieruchomości z możliwością współpracy inwestycyjnej na różnych polach takich jak np. budowa osiedli
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Na proces sprzedaży budynku składa się parę elementów. Zaczynamy od spotkania z właścicielem/wizji lokalnej oraz uzgodnienia warunków sprzedaży. Następnie weryfikujemy dokumentacje pod kątem formalnym oraz zaczynamy oferować obiekt. Najbardziej czasochłonna  cześć sprzedaży stanowią prezentacje nieruchomości przed klientami oraz przygotowanie dokumentacji do sprzedaży przed notariuszem. Cały proces to średnio 2/3 miesiące od pierwszego spotkania.

Od lat współpracujemy z wykwalifikowną kadrą prawniczą, która jest do Państwa dyspozycji.Naszym partnerami są radcy prawni, adwokaci oraz notariusze z wieloletnim stażem pracy.

Prowizja negocjowana jest indywidualnie, w zależności od nakładu Naszej pracy oraz formy umowy współpracy. Zdecydowanie najtaniej traktujemy klientów decydujących się na umowę na wyłączność dającą większa swobodę w podejmowaniu decyzji o reklamie nieruchomości. Średnio prowizja to około 2-3% netto wartości sprzedaży nieruchomości.

Gwarantem bezpieczeństwa są przede wszystkim:
- wykwalifikowana kadra 
- doświadczenie na rynku sprzedaży obiektów
- klarowna umowa współpracy
- ubezpieczenie zawodowe osób podejmujących w Państwa imieniu działania

Masz inne pytania?

Czym jeszcze się zajmujemy

  • pomoc prawna
  • pomoc w uzyskaniu finansowania
  • pomoc w zakresie usług architektonicznych (projekty, analizy chłonności dla terenów inwestycyjnych, nadzór architektoniczny)
  • pomoc w zakresie uzyskania niezbędnych zgód/pozwoleń przed urzędami i instytucjami

Dzięki współpracy z Nami zyskasz wiedzę o realnej wartości domu, którym dysponujesz.

Sprzedajesz nieruchomość? Nasz skup domów to oferta dla Ciebie!

Sprzedaż domu jest poważnym, wieloetapowym przedsięwzięciem – przekonuje się o tym każdy, kto decyduje się spieniężyć swoją nieruchomość. Jest wiele rzeczy, które mogą sprawić trudności, począwszy od przedłużającego się kompletowania dokumentów, po konieczność bycia dyspozycyjnym, by oprowadzać potencjalnie zainteresowanych nabywców po posesji.

Nie każda osoba, która staje przed wyzwaniem, jakim jest sprzedaż domu, odnajduje w sobie żyłkę handlowca i marketingowca. A jedno i drugie niestety jest niezbędne, by sprzedać nieruchomość z maksymalną korzyścią. Dlatego jeśli nie czujesz się swobodnie w roli agenta dla własnej nieruchomości i chcesz znacząco usprawnić procedurę sprzedaży domu, zaufaj profesjonalistom.

Wyspecjalizowany skup domów – dlaczego warto?

Firmy takie jak nasza zajmują się skupem nieruchomości – zarówno od osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Jakie korzyści daje postawienie na skup domów? Przede wszystkim pozwala ograniczyć do minimum Twój kontakt z potencjalnymi kupcami. Możesz zapomnieć o wiecznie dzwoniącym telefonie, który daje o sobie znać wczesnym rankiem i nie pozwala przestać myśleć o temacie do późnego wieczora. O połączeniach od pośredników, którzy próbują przekonać Cię, że to właśnie z nimi sprzedasz swój dom 20% drożej niż podałeś w ogłoszeniu. Jeśli nie znajdujesz w sobie entuzjazmu do tych rozmów ani nie masz czasu, by kilka razy w tygodniu odbywać po pracy kurs do sprzedawanej nieruchomości, zdecyduj się na nasz skup domów za gotówkę, który od ręki zdejmie z Twoich barków ten problem.

Skup domów za gotówkę – co oferujemy?

Nasza oferta jest skonstruowana w ten sposób, by zapewnić Ci maksymalne wsparcie w procedurze sprzedaży domu, a także skrócić ten proces do minimum. Nasz skup domów podchodzi do każdej nieruchomości w sposób indywidualny i holistyczny, korzystając z wiedzy doświadczonych specjalistów w dziedzinie prawa własności, wyceny nieruchomości, marketingu sprzedażowego i analizy rynku. Każdy członek naszego zespołu posiada wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie, co przekłada się na znakomite wyniki sprzedażowe naszego biura oraz ciągłe rozrastanie się grupy naszych stałych klientów. Posiadamy liczne kontakty branżowe, które są niezwykle cenne dla klientów indywidualnych, gdyż umożliwiają dotarcie do inwestorów z Polski i zagranicy, nastawionych na skup domów za gotówkę.

Sprzedaj z nami swój dom za gotówkę

Nasza oferta jest szyta na miarę, dostosowana do spersonalizowanych potrzeb sprzedającego. Są jednak sytuacje, w których skup domów jest szczególnie atrakcyjnym rozwiązaniem. Rozważ współpracę z nami, gdy:

  • sprzedawana nieruchomość znajduje się w dużej odległości od Twojego miejsca zamieszkania – dostałeś dom w spadku lub wyprowadziłeś się na drugi koniec kraju i Twój dawny dom szuka kupca? Skup domów za gotówkę to idealne rozwiązanie dla Ciebie

  • mieszkasz za granicą – to sytuacja nieco podobna do opisanej powyżej, tylko jeszcze bardziej skomplikowana logistycznie – każdorazowy przyjazd lub przylot do Polski tylko po to, by pokazać komuś dom zupełnie nie ma sensu. Z nami wyeliminujesz ten problem

  • nie masz czasu ani cierpliwości – czasem nie trzeba mieszkać daleko, by nie mieć ochoty na kontakty z potencjalnymi kupcami, odpisywanie na wiadomości i odpowiadanie na w kółko te same pytania o obniżkę ceny. Jeśli uważasz, że możesz swój czas spożytkować w przyjemniejszy sposób, skup domów za gotówkę jest rozwiązaniem dla Ciebie

  • stan techniczny lub prawny domu posiada mankamenty – są sytuacje, w których sprzedaż domu jest wyjątkowo trudna. Dzieje się tak np. wówczas, gdy dom jest do kapitalnego remontu lub jego stan prawny jest niejasny. Z naszymi specjalistami szybciej sfinalizujesz sprzedaż domu obciążonego takimi cechami

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami – jesteśmy tu, aby ułatwić Ci sprzedaż domu i pomóc w załatwieniu wszelkich formalności. Masz do sprzedania inny rodzaj nieruchomości? Świetnie trafiłeś, nasz skup domów kierowany jest również do właścicieli mieszkań, lokali biurowych i użytkowych oraz kamienic. Naszym terenem działania jest przede wszystkim Śląsk, ale nie ograniczamy się oczywiście do tego regionu. Zapraszamy Cię do kontaktu.

Przewiń do góry