Skup działek

Masz działkę budowlaną, produkcyjną, przemysłową, pod zabudowę jedno i wielorodzinną czy też pod usługi w województwie śląskim

Chcesz, aby ktoś przeprowadził Cię przez cały proces sprzedażowy? A może mieszkasz za granicą i potrzebujesz kogoś kto uporządkuje Twoje sprawy w Polsce? Dobrze trafiłeś!

Dlaczego My?

Zajmujemy się nieruchomościami ze wskazaniem na działki, bo w tym czujemy się najlepiej.

Znamy proces transakcyjny między kupującym, a sprzedającym, potrafimy wycenić nieruchomość oraz przygotować dla niej analizę chłonności dla terenów inwestycyjnych (PUM).
 
Skup działek to nasza specjalność. Swoją wiedzę opieramy na doświadczeniu w sprzedaży wielu tego typu obiektów na terenie Śląska i nie tylko.

Współpraca w 3 prostych krokach

Pierwszy kontakt

Przesłanie do nas drogą mail-ową szczegółów dotyczących działki na sprzedaż: rodzaj, adres/ numer działki, stan prawny, powierzchnia, ewentualne zdjęcia, krótki opis.

Oferta

Wstępne rozpoznanie tematu.
Kontakt z naszej strony i omówienie oczekiwań klienta. Przedstawienie możliwości współpracy.

Rozpoczęcie działań

Praca całego zespołu na wspólny sukces i zadowolenie klienta.

O nas

Jesteśmy biurem nieruchomości, które od 2017 roku skupia swoje siły na pozyskiwaniu gruntów oraz budynków do kupna/sprzedaży, komercjalizacji i zarządu. 

Zajmujemy się analizą rynku nieruchomości, podwyższaniem rentowności obiektów, analizą kosztów remontowych. Prowadzimy kompleksowy marketing sprzedażowy.  Współpracujemy również z klientami zagranicznymi i w ich imieniu sprzedajmy, kupujemy czy też przekształcamy obiekty, które powierzyli Nam pod opiekę. Wszystko powyższe może odbywać się bez udziału właściciela.

Zajmujemy się także przygotowywaniem analiz chłonności dla terenów inwestycyjnych (PUM).

Oprócz działek poszukujemy również następujących budynków na sprzedaż:
– kamienice
– biurowce
– lokale użytkowe
– budynki wielorodzinne
domy
– inne nieruchomości z możliwością współpracy inwestycyjnej na różnych polach takich jak np. budowa osiedli
 
WAŻNE: 
Nie skupujemy działek rolnych, leśnych, siedliskowych oraz obiektów poza województwem śląskim i miastami wojewódzkimi.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Na proces sprzedaży budynku składa się parę elementów. Zaczynamy od spotkania z właścicielem/wizji lokalnej oraz uzgodnienia warunków sprzedaży. Następnie weryfikujemy dokumentacje pod kątem formalnym oraz zaczynamy oferować obiekt. Najbardziej czasochłonna  cześć sprzedaży stanowią prezentacje nieruchomości przed klientami oraz przygotowanie dokumentacji do sprzedaży przed notariuszem. Cały proces to średnio 2/3 miesiące od pierwszego spotkania.

Od lat współpracujemy z wykwalifikowną kadrą prawniczą, która jest do Państwa dyspozycji.Naszym partnerami są radcy prawni, adwokaci oraz notariusze z wieloletnim stażem pracy.

Prowizja negocjowana jest indywidualnie, w zależności od nakładu Naszej pracy oraz formy umowy współpracy. Zdecydowanie najtaniej traktujemy klientów decydujących się na umowę na wyłączność dającą większa swobodę w podejmowaniu decyzji o reklamie nieruchomości. Średnio prowizja to około 2-3% netto wartości sprzedaży nieruchomości.

Gwarantem bezpieczeństwa są przede wszystkim:
- wykwalifikowana kadra 
- doświadczenie na rynku sprzedaży obiektów
- klarowna umowa współpracy
- ubezpieczenie zawodowe osób podejmujących w Państwa imieniu działania

Masz inne pytania?

Czym jeszcze się zajmujemy

  • pomoc prawna
  • pomoc w uzyskaniu finansowania
  • pomoc w zakresie usług architektonicznych (projekty, analizy chłonności dla terenów inwestycyjnych, nadzór architektoniczny)
  • pomoc w zakresie uzyskania niezbędnych zgód/pozwoleń przed urzędami i instytucjami

Dzięki współpracy z Nami zyskasz wiedzę o realnej wartości gruntu, którym dysponujesz.

Masz grunty do sprzedania? Skup działek to coś dla Ciebie!

Działki na sprzedaż to zdecydowanie najbardziej wymagający typ transakcji na rynku nieruchomości. Bardzo ciężko jest przeprowadzić taki proces nie mając doświadczenia na tym polu. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ grunty na sprzedaż – zwłaszcza, jeśli są bardzo duże – interesują przede wszystkim większych inwestorów, a ci raczej nie przeglądają portali z ogłoszeniami, tylko korzystają z usług wyspecjalizowanych firm, dostarczających im najciekawsze oferty.

Jeśli zatem Twoja działka od wielu miesięcy jest promowana na wszystkich możliwych portalach ogłoszeniowych, a jedyne, co udało Ci się jak na razie uzyskać, to kilkaset telefonów z coraz bardziej irytującymi pytaniami oraz kilka bezowocnych spotkań, postaw na profesjonalny skup działek za gotówkę, który uwolni Cię od problemu.

Skup działek inwestycyjnych i budowlanych

W Polsce jest bardzo wielu prywatnych posiadaczy atrakcyjnych gruntów inwestycyjnych lub budowlanych, którzy weszli w ich posiadanie np. tytułem spadku. Wiele z tych osób od lat nie podejmuje zorganizowanych działań, które mogłyby doprowadzić do spieniężenia tej nieruchomości, a powodów jest co najmniej kilka. Część właścicieli nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wartościowe są posiadane przez nich grunty. Część z kolei boi się, że w trakcie transakcji zostanie w jakiś sposób oszukana – dotyczy to zwłaszcza osób, które nie miały do tej pory do czynienia ze sprzedażą nieruchomości, w związku z tym są pełne obaw.

Skup działek inwestycyjnych i budowlanych jest idealnym rozwiązaniem dla tych typów klientów, bowiem umożliwia sprawne przeprowadzenie procedury sprzedażowej i daje pełną opiekę prawną, notarialną oraz dostęp do wykwalifikowanych specjalistów z dziedzin takich jak architektura i budownictwo.

Dlaczego warto zdecydować się na skup działek za gotówkę?

Nasz skup działek inwestycyjnych i budowlanych to propozycja, która niesie za sobą szereg zalet. Najważniejszą jest oczywiście maksymalne uproszczenie procedury. Skup działek przejmuje od klienta wszelkie formalności związane z dopięciem transakcji, więc od momentu nawiązania współpracy może on właściwie zapomnieć, że jeszcze parę dni wcześniej odbierał po kilka połączeń dziennie od zainteresowanych kupców, którzy tak naprawdę nie do końca sami wiedzą, czego szukają. Problemem prywatnych sprzedających są też telefony od agentów nieruchomości, którzy nie zawsze mówią skąd dzwonią, a wręcz podają się za indywidualnych odbiorców zainteresowanych zakupem, by wysondować, czy właściciel jest skłonny sprzedać działkę taniej niż w ogłoszeniu.

Profesjonalny skup działek zna oczywiście wszystkie te metody, dlatego jest w stanie skutecznie je odpierać, a przede wszystkim aktywnie działa na rzecz pozyskania dla klienta dobrego nabywcy. Dlaczego nasz skup działek za gotówkę ma dużo większe szanse na znalezienie inwestora na grunt inwestycyjny lub budowlany? Ponieważ posiadamy wielu stałych odbiorców i bogatą listę współpracujących z nami inwestorów – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Daje to znacznie większe możliwości niż pakiet ogłoszeń na wiodących portalach nieruchomości.

Skup działek za gotówkę to idealne rozwiązanie dla Ciebie

Jeśli cenisz sobie swój czas, pieniądze i dobry nastrój, docenisz profesjonalizm i szybkość działania naszej firmy. Skup działek pomaga nie tylko klientom krajowym, ale również tym, którzy na co dzień mieszkają za granicą. To bardzo wygodna opcja, ponieważ wszelkie niezbędne formalności mogą się odbyć bez Twojego osobistego stawiennictwa. Typy działek, jakimi się zajmujemy to przede wszystkim działki budowlane i inwestycyjne. Nie skupujemy działek rolnych, leśnych, siedliskowych. Skupujemy również mieszkania, domy i kamienice, a także lokale użytkowe i biurowe. Nasz obszar działania to przede wszystkim województwo śląskie, ze szczególnym uwzględnieniem aglomeracji górnośląskiej. Jesteśmy także zainteresowani skupem działek w regionach sąsiednich. Jeśli masz pytania lub wątpliwości odnośnie tego, czy warto nawiązać z nami współpracę, zadzwoń lub napisz – przedstawimy Ci nasz sposób pracy oraz udzielimy wszelkich niezbędnych odpowiedzi.

Obsługiwane województwa:
Przewiń do góry