Twój Skup Mieszkań

Masz mieszkanie w województwie śląskim lub w jednym z miast wojewódzkich? Chcesz, aby ktoś przeprowadził Cię przez cały proces sprzedażowy? A może mieszkasz za granicą i potrzebujesz kogoś kto uporządkuje Twoje sprawy w Polsce? Dobrze trafiłeś! Nasz skup mieszkań za gotówkę to coś dla Ciebie!

Dlaczego My?

Zajmujemy się nieruchomościami ze wskazaniem na mieszkania, bo w tym czujemy się najlepiej.

Znamy proces transakcyjny między kupującym, a sprzedającym, potrafimy wycenić nieruchomość, posiadamy wiedzę w zakresie kosztów remontów budowlanych, komercjalizacji i zarządu takimi obiektami.
 
Skup mieszkań za gotówkę to nasza specjalność. Swoją wiedzę opieramy na doświadczeniu w sprzedaży wielu tego typu obiektów na terenie Śląska i nie tylko.

Współpraca w 3 prostych krokach

Pierwszy kontakt

Przesłanie do nas drogą mail-ową szczegółów dotyczących nieruchomości na sprzedaż: adres, stan prawny, metraż, piętro, kilka zdjęć, krótki opis.

Oferta

Wstępne rozpoznanie tematu.
Kontakt z naszej strony i omówienie oczekiwań klienta. Przedstawienie możliwości współpracy.

Rozpoczęcie działań

Praca całego zespołu na wspólny sukces i zadowolenie klienta.

O nas

Jesteśmy biurem nieruchomości, które od 2017 roku skupia swoje siły na pozyskiwaniu budynków do kupna/sprzedaży, komercjalizacji i zarządu z dużym naciskiem na skup mieszkań za gotówkę.

Zajmujemy się analizą rynku nieruchomości, podwyższaniem rentowności obiektów, analizą kosztów remontowych. Prowadzimy kompleksowy marketing sprzedażowy.  Współpracujemy również z klientami zagranicznymi i w ich imieniu sprzedajmy, kupujemy czy też przekształcamy obiekty, które powierzyli Nam pod opiekę. Wszystko powyższe może odbywać się bez udziału właściciela.

Poszukujemy następujących budynków na sprzedaż:
– mieszkania
domy
– kamienice
– biurowce
– lokale użytkowe
– budynki wielorodzinne
– inne nieruchomości z możliwością współpracy inwestycyjnej na różnych polach takich jak np. budowa osiedli 
 
Budynki mogą być również:
– z problemami prawnymi
– w stanie do generalnego remontu
 
Zajmujemy się również przygotowywaniem analiz chłonności dla terenów inwestycyjnych.

Najczęściej zadawane pytania

Na proces sprzedaży budynku składa się parę elementów. Zaczynamy od spotkania z właścicielem/wizji lokalnej oraz uzgodnienia warunków sprzedaży. Następnie weryfikujemy dokumentacje pod kątem formalnym oraz zaczynamy oferować obiekt. Najbardziej czasochłonna  cześć sprzedaży stanowią prezentacje nieruchomości przed klientami oraz przygotowanie dokumentacji do sprzedaży przed notariuszem. Cały proces to średnio 2/3 miesiące od pierwszego spotkania.

Od lat współpracujemy z wykwalifikowną kadrą prawniczą, która jest do Państwa dyspozycji.Naszym partnerami są radcy prawni, adwokaci oraz notariusze z wieloletnim stażem pracy.

Prowizja negocjowana jest indywidualnie, w zależności od nakładu Naszej pracy oraz formy umowy współpracy. Zdecydowanie najtaniej traktujemy klientów decydujących się na umowę na wyłączność dającą większa swobodę w podejmowaniu decyzji o reklamie nieruchomości. Średnio prowizja to około 2-3% netto wartości sprzedaży nieruchomości.

Gwarantem bezpieczeństwa są przede wszystkim:
- wykwalifikowana kadra 
- doświadczenie na rynku sprzedaży obiektów
- klarowna umowa współpracy
- ubezpieczenie zawodowe osób podejmujących w Państwa imieniu działania

Jakie jest pierwsze skojarzenie słysząc, że mieszkanie czy też dom jest zadłużone? Na pewno będzie to trudny i zawiły proces podczas kupna-sprzedaży. Na szczęście nie jest to wcale sytuacja bez wyjścia. W tym jak sprzedać zadłużoną nieruchomość wyspecjalizował się nasz skup nieruchomości. Prowadziliśmy dziesiątki tego typu transakcji i chętnie pomożemy też Tobie!

Sytuacja ma się podobnie do sytuacji posiadania pełnej własności. Współwłaścicielom przysługują określone obowiązki, ale i prawa. Jednym z obowiązków jest wspólne zarządzanie nieruchomością wraz z pozostałymi współwłaścicielami, a to nie raz prowadzi do konfliktów wynikających z odmienności zdań. W takich momentach warto zastanowić się nad skorzystaniem z prawa do sprzedaży udziału w nieruchomości i odzyskać spokój w swoim życiu.

Odpowiedzią na pytanie “jak sprzedać nieruchomości przebywając za granicą” jest pełnomocnictwo. Udzielenie pełnomocnictwa osobie trzeciej, upoważnia ją do reprezentowania właściciela nieruchomości podczas pozyskiwania wszystkich niezbędnych do sprzedaży dokumentów oraz również podczas zawierania aktu notarialnego. Nasz skup nieruchomości oczywiście może przeprowadzić całą operację tego typu za klienta.

Tak, sprzedaż nieruchomości z zadłużeniem komorniczym jest możliwa. Wszystkie aspekty związane z istniejącym długiem i jego spłatą powinny zostać ustalone przez zawierających transakcję przed aktem notarialnym. Przyszły nabywca może zgodzić się nabyć nieruchomość za kwotę, pomniejszoną o wysokość długów i zobowiązać się do ich spłaty gdy już zostanie nowym właścicielem nieruchomości. My, jako skup nieruchomości systematycznie pomagamy przy tego typu transakcjach.

Masz inne pytania?

Czym jeszcze się zajmujemy

  • pomoc prawna
  • pomoc w uzyskaniu finansowania
  • pomoc w zakresie usług architektonicznych (projekty, analizy chłonności dla terenów inwestycyjnych, nadzór architektoniczny)
  • pomoc w zakresie uzyskania niezbędnych zgód/pozwoleń przed urzędami i instytucjami

Dzięki współpracy z Nami zyskasz wiedzę o realnej wartości nieruchomości, którą dysponujesz.

Sprzedaż mieszkania to niełatwe zadanie – zwłaszcza jeśli jesteś osobą bardzo zajętą, mieszkasz za granicą lub Twoje mieszkanie posiada pewne problemy prawne, które dla prywatnych nabywców stanowią spory problem. Jeśli zatem zależy Ci na przeprowadzeniu szybkiej transakcji i spieniężeniu posiadanej nieruchomości, profesjonalny skup mieszkań to dokładnie to, czego potrzebujesz.

Skup mieszkań za gotówkę – kupimy Twoje mieszkanie!

Czy wiesz, że od momentu wystawienia ogłoszenia o sprzedaży mieszkania do finalizacji transakcji może minąć wiele miesięcy? Jeśli nieruchomość nie jest absolutną perełką na mieszkaniowym rynku ani nie wystawiasz jej w cenie poniżej wartości, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że czeka Cię prawdziwa przeprawa i liczne bezowocne spotkania z potencjalnymi nabywcami, które w wielu przypadkach są po prostu frustrujące. To troszkę tak, jakby ktoś puszczał Ci kolejny raz od nowa dobrze znany i nielubiany film. Przychodzi zainteresowany klient – najczęściej małżeństwo – i rozpoczyna się doskonale już Ci znana wyliczanka: „okna i podłogi do wymiany, ta łazienka to też do kapitalnego remontu, okolica jakaś taka… no i wysoko, a w bloku brak windy… to co, może zejdziemy z tej ceny tak z 10%?”. Jeśli jedziesz kilkanaście, a nierzadko nawet kilkadziesiąt kilometrów, by po raz kolejny wziąć udział w tym rytuale, który niemal każdorazowo zachodzi pomiędzy sprzedającym a nabywcą, po jakimś czasie masz dość.

Marzy Ci się szybka sprzedaż mieszkania – postaw na skup mieszkań

Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz brać udziału w tej żmudnej procedurze. Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci pozbyć się Twojej nieruchomości – bez czynienia wymówek i kuriozalnych uwag. Profesjonalny skup mieszkań powstał po to, by osoby takie jak Ty mogły w szybki i komfortowy sposób uzyskać jak najlepszą stawkę za swoją nieruchomość – a to wszystko bez tracenia czasu na negocjacje z kolejnymi zainteresowanymi, wystawianie i odświeżanie ogłoszeń, szukanie notariusza… Proponujemy Ci skup mieszkań za gotówkę – odpada więc również oczekiwanie na decyzję banku w sprawie kredytowania, które jest kolejnym nieodzownym elementem podczas procesu sprzedaży na rynku prywatnym. Jeśli chcesz maksymalnie szybko i korzystnie sprzedać swoje mieszkanie – skontaktuj się z nami.

Skup mieszkań za gotówkę – dlaczego my?

Jesteśmy doświadczoną i wyspecjalizowaną firmą, dla której skup mieszkań to główna gałąź działalności. Współpracujemy z wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi i notariuszami, kancelariami prawnymi i architektami, dzięki czemu nie musisz się już martwić o formalności związane ze sprzedażą nieruchomości – nawet wówczas, gdy jej stan prawny jest zagmatwany, a sam lokal kwalifikuje się do remontu. Nasza usługa jest kompleksowa, a my sami mamy wiele lat doświadczenia w podwyższaniu rentowności lokali, marketingu sprzedażowym i komercjalizacji nieruchomości. Skup mieszkań za gotówkę to oferta przede wszystkim dla tych osób, które chcą ograniczyć swój udział w całym procesie do absolutnego minimum. To doskonała opcja dla właścicieli nieruchomości, którzy:

  • mieszkają za granicą lub w innej części Polski
  • nie mają czasu na oprowadzanie potencjalnych klientów po nieruchomości
  • posiadają do sprzedaży nieruchomość, którą trudno wycenić
  • są właścicielami mieszkania z problemami prawnymi

Nasza oferta to nie tylko mieszkania

Warto wspomnieć, że nasz skup nieruchomości dotyczy również domów, kamienic i biurowców, działek, jak też lokali użytkowych i innych obiektów. Jeśli posiadasz lokal lub budynek, którego sprzedaż chcesz jak najszybciej i najkorzystniej sfinalizować, zapraszamy Cię do skorzystania z naszej niezobowiązującej wyceny. Wywodzimy się z Katowic i okolic, a skup mieszkań w województwie śląskim to teren gdzie czujemy się na dziś najsilniejsi.

Nasz skup mieszkań za gotówkę pomógł już wielu osobom prywatnym i firmom w spieniężeniu nieruchomości. Jesteśmy firmą z bogatą bazą kontaktową, sprzedajemy nieruchomości zarówno klientom krajowym, jak i zagranicznym. Skorzystaj z naszego doświadczenia i sprzedaj swoje mieszkanie za gotówkę profesjonalistom.

Przewiń do góry