Twój skup nieruchomości

O Nas

Eksperci
nieruchomości

Czy w sektorze nieruchomości istnieje miejsce na empatię i chęć niesienia pomocy innym? Naszym zdaniem tak, dlatego stworzyliśmy skup nieruchomości, dla którego priorytetem są potrzeby drugiego człowieka. Mamy świadomość, że dla wielu naszych klientów skup nieruchomości jest ostatnią deską ratunku, pozwalającą uniknąć poważnego kryzysu finansowego bądź nawet zlicytowania majątku przez komornika. Nie lekceważymy roli, jaką pełnimy w życiu naszych klientów, a wręcz przeciwnie – staramy się działać coraz szybciej i skuteczniej, by w efekcie tych starań informacja o naszej ofercie trafiła w naturalny sposób do jak największego grona odbiorców.

01

Pierwszy kontakt

Przesłanie do nas drogą mail-ową szczegółów dotyczących nieruchomości na sprzedaż: adres, stan prawny, metraż, zdjęcia, krótki opis.

02

Oferta

Wstępne rozpoznanie tematu.
Kontakt z naszej strony i omówienie oczekiwań klienta. Przedstawienie oferty zakupu oraz możliwości współpracy.

03

Rozpoczęcie działań

Praca całego zespołu na wspólny sukces i zadowolenie klienta.

Dlaczego My?

Czym wyróżnia się nasz skup nieruchomości?

Zdajemy sobie sprawę z tego, jakie stereotypy o pośrednikach i biurach nieruchomości krążą wśród opinii społecznej. Szczególnie agresywnymi metodami wsławili się ostatnimi czasy tzw. fliperzy, którzy są w dużej mierze odpowiedzialni za nieufność Polaków wobec przedstawicieli sektora nieruchomości. I choć wiemy, jak trudno jest wpłynąć na poprawę wizerunku reprezentowanego przez nas środowiska, konsekwentnie staramy się to robić.

Małymi krokami, przez kolejne przeprowadzone od A do Z transakcje, udaje nam się przywrócić zaufanie klientów do pośredników. Udowadniamy, że sprzedaż nieruchomości może być prosta i pozbawiona nadmiaru formalności. Nie korzystamy w naszej pracy z żadnych form manipulacji ani niczego przed Tobą nie zatajamy. Zależy nam na tym, abyś miał o nas dobre zdanie nie tylko w momencie podpisywania umowy, ale również po sfinalizowaniu transakcji – i abyś przekazał swoją opinię dalej, do innych osób, które mogą mieć pilną potrzebę sprzedaży swojej nieruchomości. Nasz skup domów i mieszkań czeka na nie w dowolnej chwili.

Jak zaczynaliśmy i jakie mamy plany?

Nasza droga rozpoczęła się w ….......... roku, gdy otworzyliśmy kameralny skup nieruchomości na Górnym Śląsku. Początkowo ograniczaliśmy swój zasięg do województwa śląskiego, koncentrując się na największych miastach regionu, takich jak Katowice, Chorzów czy Gliwice. Z czasem zauważyliśmy, że odzywają się do nas klienci spoza Śląska. Bliscy i znajomi osób, którym pomogliśmy sprzedać dom lub mieszkanie, chcieli, abyśmy to my kupili ich nieruchomość w Krakowie, Opolu czy Krapkowicach. W ten sposób nasz skup mieszkań zaczął się rozrastać i objął swoim zasięgiem województwa opolskie, małopolskie i wielkopolskie.

Nasz cel na 2023 rok to zwiększenie zasięgu o kolejne regiony i uruchomienie obsługi klienta we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce. Do 2025 roku chcielibyśmy stać się firmą o ogólnokrajowym zasięgu i dotrzeć ze swoją ofertą do wszystkich osób, które z przyczyn losowych, finansowych bądź jakichkolwiek innych chcą sprzedać swoją nieruchomość na jasnych i uczciwych warunkach.

poznaj nasze wartości

Swoją misję staramy się opisywać w zwięzłych i zrozumiałych słowach, ponieważ wierzymy, że szczere intencje nie wymagają rozbudowanych usprawiedliwień. Nasze priorytety to:

Nasz zespół

Naszą największą siłą jest zgrany zespół

W branży nieruchomości, jak w mało której, istotna jest jakość obsługi klienta, a także umiejętność pracy zespołowej. Sprzedaż mieszkania, domu czy działki to duże przedsięwzięcie, które wymaga udziału wielu specjalistów i takiego skoordynowania ich działań, by transakcja mogła zostać dopięta w maksymalnie krótkim czasie. Poznaj nasz skład osobowy – to dzięki tym wykwalifikowanym i odpowiedzialnym ludziom możemy dumnie powiedzieć o sobie, że pomagamy Polakom w rozwiązywaniu ich życiowych problemów.

Prezes

Michał Szafranowicz

Michał od ponad 10 lat zajmuje się nieruchomościami i jest odpowiedzialny za koordynowanie pracy naszych ludzi, którzy pracują z klientem. Czuwa nad tym, aby każdy kto się do nas zgłosi było obsłużony na jak najwyższym poziomie. Chętnie dzieli się wiedzą merytoryczną oraz doświadczeniem, które nabył podczas swojej kariery na rynku nieruchomości. 

Marketing

Kamil Żegleń

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od lat mocno związany z działalnością marketingową z dużym naciskiem na rynek usługowy. Odpowiada za komunikację, rozwój strony WWW, prowadzenie kanałów Social Media i reklamę. Prywatnie mąż i posiadacz 3 kotów. W wolnym czasie lubi jeździć na nartach oraz kręcić filmy za pomocą drona. Miłośnik kuchni włoskiej i powieści kryminalnych. Jest z nami od 2021 roku.

Marketing

Aneta Żegleń

Tak, to żona Kamila… życie potrafi zaskakiwać. Aneta odpowiedzialna jest za pierwszy kontakt z klientem. Jeśli wykręcając numer z naszej strony WWW usłyszysz sympatyczny, kobiecy głos w słuchawce to już wiesz, że odebrała Aneta. Odpowie na wszystkie pytania, przedstawi możliwości współpracy oraz przekaże każdy temat do odpowiedniego działu w naszej firmie. Kocha podróże, ilość magnesów na lodówkę z różnych zakątków świata niedługo spowoduje konieczność zakupu kolejnej lodówki. Dołączyła do zespołu w 2022 roku.

Marketing

Dawid Paprocki

Nasz niezastąpiony programista! Dawid specjalizuje się w wysłuchiwaniu naszych pomysłów, opiniowaniu co da się zrobić, a gdzie trochę odlecieliśmy i przelewaniu tego wszystkiego na kod strony. Jest autorem całego portalu i każdego dnia bierze czynny udział w jego udoskonalaniu. Prywatnie tata Filipa i partner Basi. Lubi majsterkowanie i ciągłe dążenie do upiększania swojego ogrodu. Lubi również gry komputerowe niemniej narzeka, że przez nas ciągle brakuje mu na nie czasu. Dawid jest z nami od II połowy 2021 roku.

Obszary działań

wycena nieruchomości

Dlaczego warto z nami pracować?

Nasz skup nieruchomości zawsze stara się odpowiedzieć na indywidualne potrzeby każdego człowieka, który do nas trafia. Te mogą się okazać bardzo różne. Wszak inne oczekiwania ma właściciel zniszczonego przez żywioł lokalu usługowego, który pilnie chce spieniężyć nieruchomość, inne osoba, która jest posiadaczem udziałów w gruncie inwestycyjnym.

Naszym kluczem do sukcesu jest szybka, bezpłatna i profesjonalna wycena. Zawsze opieramy ją o szereg obiektywnych kryteriów, analizujemy różne aspekty związane z gruntem, budynkiem lub lokalem, tak aby znaleźć idealny kompromis pomiędzy korzyścią klienta a interesem firmy.

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które ma wieloletnie doświadczenie na rynku. Jako profesjonalny skup mieszkań działamy od początku istnienia naszej firmy. Z czasem rozszerzyliśmy nasze pole zainteresowań o większe inwestycje – w tym domy, kamienice czy działki inwestycyjne. Poszerzenie oferty okazało się strzałem w dziesiątkę – skup kamienic i domów jednorodzinnych spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony osób, które miały trudności ze sprzedażą swojej nieruchomości na rynku prywatnym.

Skupujemy nieruchomości

Wyróżnia nas kompleksowa oferta odnośnie skupowanych nieruchomości. Nie ograniczamy się do mieszkań czy też działek.

Skupujemy mieszkania

Kawalerki, mieszkania 2-pokojowe i większe czy też apartamenty. Pomożemy w każdej sprawie.

Skupujemy Domy

Bliźniak czy dom jednorodzinny. Nie ma znaczenia. Daj nam znać jaką nieruchomość posiadasz i zobaczymy co da się zrobić.

Skupujemy Działki

Skupiamy się na działkach budowlanych oraz działkach z możliwiością przekształcenia.

Skupujemy kamienice

W tym rodzaju nieruchomości czujemy się najsilniej. Nasza pewność wynika z wielu zrealizowanych transakcji i dobrego "czucia" tego rynku.
Zadowolenych klientów
92%
Skuteczność
91%

Nie zwlekaj z decyzją

Zamień problemową nieruchomość na bezproblemową gotówkę

Sprzedaż nieruchomości to coś, co niemal zawsze stanowi wyzwanie. Jeśli jednak jesteś w sytuacji, w której nie możesz sobie pozwolić na dalsze odkładanie decyzji, zadbaj o to, by Twoją transakcję obsługiwali profesjonaliści, dla których etos pracy i współczucie to nie tylko puste frazesy.
Sprzedaj nam swoją nieruchomość i rozwiąż raz na zawsze problemy z nią związane, czy to finansowe, czy prawne – gwarantujemy szybką decyzję i wycenę do 48H. A jeśli w dalszym ciągu masz wiele wątpliwości bądź potrzebujesz dodatkowych informacji – skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy Ci wszelkich odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Pozwól sobie pomóc i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów – jesteśmy pewni, że Cię nie zawiedziemy.
W życiu nie ma ważniejszej rzeczy niż własny dach nad głową.

Co o Nas mówią?

Poznaj opinie naszych klientów

Nigdy nie ufałam pośrednikom, w żadnej dziedzinie życia, zatem gdy odziedziczyłam po dziadkach stary dom na wsi, twardo postanowiłam, że sprzedam go sama. Jeżdżenie po kilka razy w tygodniu w kilkudziesięciokilometrową trasę, by pokazać dom mojego dzieciństwa kolejnym niezdecydowanym i marudnym parom, przerosło jednak moje możliwości już po ok. 3 miesiącach. Kolega z pracy, który rok wcześniej był w podobnej sytuacji jak ja, polecił mi skup nieruchomości. W tydzień później podpisywałam umowę sprzedaży, a gotówkę otrzymałam w ten sam dzień, w którym miała miejsce wizyta u notariusza. Dzisiaj się śmieję na myśl o swoich dawnych uprzedzeniach do tej formy zawierania transakcji.

Aneta, 38 lat

To miało być nasze wymarzone mieszkanie, piękny widok z okien wprost krzyczał do mnie: Anka, to Twoje miejsce na ziemi. Był rok 2008, czas kryzysu. Bank stwierdził, że nie mamy z mężem zdolności kredytowej w złotówkach i polecił kredyt we frankach. Podpisaliśmy umowę, wierząc, że nasza rata znacząco nie urośnie w przyszłości.

Jakże naiwni byliśmy wtedy, mając po 25 lat i wyobrażając sobie, że bank zaproponował nam tę ofertę z dobroci serca! Bardzo szybko raty przekroczyły nasze możliwości, ale długo staraliśmy się trzymać gardę. Gdy frank przebił granicę 4 zł, wiedzieliśmy, że to koniec. Zdecydowaliśmy się sprzedać mieszkanie, frankowa hipoteka skutecznie jednak zniechęcała potencjalnych kupców. Dopiero w skupie nieruchomości udało nam się pozbyć problemu raz na zawsze. Jestem wdzięczna tej firmie za profesjonalizm i ludzkie podejście.

Anna i Robert, 40 lat

Przez ostatnie lata wynajmowałem mieszkanie młodemu małżeństwu. Lub raczej „wynajmowałem”, ponieważ ci państwo po zaledwie dwóch miesiącach przestali płacić czynsz, wymienili zamki w drzwiach i zmienili numer telefonu. Szybko przekonałam się, że policja jest bezradna – bez zgody nieuczciwych najemców nie mogłem nawet wejść do swojego mieszkania! Gdy po kilku latach utarczek sądowych udało mi się w końcu usunąć intruzów z mieszkania, to, co tam zastałem, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Lokal był zruj-no-wa-ny.

Przy moich zarobkach nie było mnie stać na kapitalny remont, zresztą straciłem jakikolwiek zapał do szukania nowego lokatora, obawiałem się kolejnych przykrych niespodzianek. Decyzję o sprzedaży podjąłem tak naprawdę z dnia na dzień, koleżanka żony powiedziała, że jej syn pracuje w skupie nieruchomości i że to taka firma, która może odkupić moje mieszkanie choćby i zaraz. Nauczony doświadczeniem, skonsultowałem treść przedstawionej umowy z prawnikiem. Gdy potwierdził, że zapisy są w porządku, podpisałem się pod nią i jedyne, czego dziś żałuję, to to, że nie zdobyłem się na ten krok wcześniej.

Bernard, 51 lat

Wybudowaliśmy z żoną duży dom, prawie 300 metrów powierzchni po podłodze. Naszym celem było to, aby rodzina trzymała się razem. Jasne dla nas było, że dzieci, gdy założą już swoje rodziny, będą potrzebowały pomocy przy maluchach i taki duży dom umożliwi nam wszystkim wygodne życie pod jednym dachem. Dzieci postanowiły jednak inaczej: córka zdecydowała się wyjechać do Warszawy, gdzie robi karierę w banku, syn podróżuje po świecie i ani mu w głowie żona i dzieci.

Utrzymanie pustego domu zaczęło nas przerastać. Sprzedaż wydała nam się najsensowniejszym wyjściem, jednak kto dziś potrzebuje tak dużego domu na wsi? Dobrą ofertę dostaliśmy dopiero w skupie nieruchomości – dzięki temu mogliśmy przeprowadzić się bliżej córki, realizując choć częściowo nasz początkowy cel...

Antoni, 62 lata i Lucyna, 58 lat
Przewiń do góry