Skup mieszkań do remontu

Jako doświadczona firma, dla której nieruchomości komercyjne stanowią jedną z głównych gałęzi działalności, doskonale znamy realia tego rynku. 

Zostaw numer. Oddzwonimy!
budowa domu

Masz pytania?

Skup nieruchomości po pożarze i innych kłopotliwych lokali to miejsce, które powinien wybrać każdy sprzedający chcący jak najszybciej spieniężyć swoją własność. Może to dotyczyć m.in. osób, które mają zaległości czynszowe lub zadłużenie komornicze czy coraz trudniej jest im spłacać raty kapitałowo-odsetkowe i potrzebują pilnie zastrzyku gotówki.

Szybki skup nieruchomości to także dobry adres w przypadku tych właścicieli lokali, którzy przebywają za granicą i chcą sprzedać swoją własność na odległość. Jest to jak najbardziej możliwe, a by dopełnić formalności, wystarczy udać się do notariusza w swojej okolicy celem wypisania pełnomocnictwa. Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, zgłoś się do nas, a poinstruujemy Cię, co trzeba zrobić, byśmy mogli sprzedać nieruchomość w Twoim imieniu. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zamień swoje mieszkanie do remontu na żywą gotówkę.

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Przewiń do góry