Skup nieruchomości – co jeszcze nas interesuje?

Wypatrujesz sposobności, jak spieniężyć swoją nieruchomość? Zapoznaj się z naszą propozycją – jesteśmy profesjonalną agencją, której specjalizacją jest skup nieruchomości. Górny Śląsk jest poszukiwaną lokalizacją, która przyciąga coraz większą grupę inwestorów. Pomożemy Ci znaleźć idealnego nabywcę na Twój lokal!

Skup nieruchomości – dlaczego warto?

Nasz skup nieruchomości prowadzi działalność już od kilku lat – w tym czasie zdążyliśmy sfinalizować mnóstwo transakcji, pomagając naszym kontrahentom w sprzedaży. Co bardzo istotne, funkcjonujemy jako skup nieruchomości za gotówkę – rozpoczynając współpracę z nami, nie będziesz musiał oczekiwać na dokończenie formalności przez bank, jak to się dzieje w przypadku osób fizycznych.

Jako eksperci pozostajemy w kontakcie ze specjalistami, bez których sprawna sprzedaż nieruchomości nie byłaby tak prosta. Do naszych współpracowników zaliczają się kancelarie prawne, biura projektowe, biura notarialne i rzeczoznawcy nieruchomości. Oferujemy ekspercką wycenę nieruchomości w oparciu o realia rynkowe. Jeśli chcesz sprzedać posiadany budynek, mieszkanie lub działkę szybko i sprawnie, zdecyduj się na skup nieruchomości. Nawiąż kontakt z nami już dziś.

Skup nieruchomości za gotówkę – plusy

Aby zbyć swoją nieruchomość, nie potrzebujesz miesiącami wyczekiwać na odpowiedniego kupującego. Nie masz potrzeby też wystawiać ogłoszeń w Internecie, ani regularnie wybierać się na spotkania z klientami. Wystarczy, że zdecydujesz się na skup nieruchomości, a cała procedura zostanie przez nas poprowadzona za Ciebie. Możesz przebywać z dala od zbywanego lokalu, znajdować się poza granicami Polski lub po prostu nie mieć czasu na negocjacje z klientami – wszystko przeprowadzimy za Ciebie.

Indywidualna sprzedaż nieruchomości to trudny i kłopotliwy proces – szczególnie, jeśli sprzedawany lokal lub grunt jest nietypowy. Taką nieruchomość niełatwo jest wycenić amatorowi, co często prowadzi do tego, że oferta sprzedaży wisi w systemie przez wiele miesięcy i pozostaje bez reakcji, gdyż cena jest nierynkowa. Lub przeciwnie – właściciel wystawia ofertę poniżej ceny rynkowej, zbywa nieruchomość szybko, jednak zyskuje mniej, niż powinien. Skup nieruchomości zapewnia profesjonalną wycenę, bez ryzyka podobnych zdarzeń.

Skup nieruchomości – jak działa?

Nasza firma skupuje poniższe rodzaje nieruchomości: mieszkania, budynki jednorodzinne, lokale użytkowe, budynki wielorodzinne, ziemie budowlane. Region naszego działania to aglomeracja górnośląska, ze szczególnym udziałem miast takich jak Katowice, Chorzów, Gliwice. Projekt Skup nieruchomości Katowice był najważniejszym ruchem jeśli chodzi o naszą ekspansję na województwo śląskie.

Niezbędna Ci jest rzetelna wycena? Napisz lub zatelefonuj do nas – przygotujemy dla Ciebie wycenę i udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Pozostajemy w stałym kontakcie z liczącymi się inwestorami z kraju i z zagranicy, którzy są zainteresowani kupnem nieruchomości inwestycyjnych na terenie całej Polski, ze szczególnym wskazaniem na miasta Górnego Śląska takie jak np. Chorzów czy też Katowice.

Skupujemy: mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe i inne. Dowiedz się co jeszcze znajduje się na naszej liście usług. Wejdź i sprawdź!

Przewiń do góry