Skup nieruchomości do remontu

Jako doświadczona firma, dla której nieruchomości komercyjne stanowią jedną z głównych gałęzi działalności, doskonale znamy realia tego rynku. 

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Masz pytania?

Skup nieruchomości jest firmą, w której szybko można sprzedać lokale mieszkalne i komercyjne w różnym stanie – w tym również te do remontu, po pożarze lub zdewastowane. Skup mieszkań do remontu płaci gotówką, zatem transakcja może zostać przeprowadzona nawet w kilka dni od momentu zgłoszenia się sprzedającego do firmy. To duże ułatwienie dla każdego, kto nie chce czekać tygodniami czy miesiącami, aż potencjalny kupujący zdobędzie środki na sfinansowanie zakupu.

Jak skup nieruchomości do remontu wycenia wartość mieszkania? Tego rodzaju podmiot na stałe współpracuje z rzeczoznawcą majątkowym, który doskonale zna realia rynkowe okolicy i potrafi skrupulatnie wycenić lokal w oparciu o cały wachlarz kryteriów. Skup nieruchomości po pożarze pozostaje style=”font-style: normal;”> w kontakcie ze specjalistami z branży budowlanej, którzy są w stanie ocenić koszty przywrócenia lokalu do stanu deweloperskiego, co stanowi uzupełnienie dla profesjonalnej wyceny wartości mieszkania.

A co, gdy właściciel mieszkania lub domu do remontu przebywa za granicą? Nie jest to przeszkoda do przeprowadzenia transakcji. Skup nieruchomości z pełnomocnictwem jest w stanie zdalnie przeprowadzić sprzedającego przez formalności, dzięki czemu nie musi on przyjeżdżać do kraju, by sfinalizować sprzedaż. Aby poznać więcej szczegółów na temat sprzedaży lokalu przez szybki skup mieszkań, skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Przewiń do góry