Skup nieruchomości komercyjnych

Jako doświadczona firma, dla której skup nieruchomości komercyjnych stanowi jeden z głównych gałęzi działalności, doskonale znamy realia tego rynku. 

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Jeśli masz nieruchomości komercyjne na sprzedaż i zależy Ci na szybkim sfinalizowaniu transakcji, nie trać czasu na wielomiesięczne próby znalezienia kupca przez ogłoszenia w mediach lub sieci. Możesz szybko i profesjonalnie spieniężyć swój lokal użytkowy lub działkę przez skup nieruchomości komercyjnych. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w skupowaniu nieruchomości tego rodzaju za gotówkę. Dowiedz się, dlaczego warto nawiązać z nami współpracę.

Masz pytania?

Jako doświadczona firma, dla której nieruchomości komercyjne stanowią jedną z głównych gałęzi działalności, doskonale znamy realia tego rynku. Co więcej, posiadamy stałych odbiorców krajowych i zagranicznych, którzy są zainteresowani nabyciem nieruchomości komercyjnych w Twojej okolicy. Jeśli masz do sprzedania lokal użytkowy lub biurowy znajdujący się poza największymi aglomeracjami, na pewno zauważyłeś już, że znalezienie dobrego kupca jest niezwykle trudne. Osoby, które dzwonią w odpowiedzi na ogłoszenie, bardzo często chcą po prostu przekonać się, ile jesteś w stanie opuścić z ceny wyjściowej i czy oczekiwanie na odpowiedniego kupca znużyło Cię już na tyle, abyś zdecydował się na sprzedaż nieruchomości komercyjnej poniżej jej wartości rynkowej.

Jeśli zależy Ci na czasie, bo np. masz do spłacenia długi związane z prowadzoną działalnością gospodarczą lub planujesz wyjazd na stałe za granicę, to niewykluczone, że zaczynasz już rozważać propozycje cenowe, na dźwięk których jeszcze niedawno odkładałeś słuchawkę. Jeśli brzmi to znajomo, nie czekaj dłużej, aż zjawi się kupiec doskonały, bo to może nie nastąpić w czasie, który byłby dla Ciebie satysfakcjonujący. Postaw na pomoc profesjonalnej firmy, takiej jak nasza, która może kupić od Ciebie nieruchomość za gotówkę lub w szybkim czasie znajdzie inwestora, który będzie zainteresowany Twoim lokalem.

Jedną z zalet, jakie posiada nasz skup nieruchomości komercyjnych, jest możliwość szybkiej i profesjonalnej wyceny – w wielu przypadkach jesteśmy w stanie podać Ci widełki cenowe po kontakcie telefonicznym lub mailowym i otrzymaniu najważniejszych parametrów na temat sprzedawanej nieruchomości. To doskonała opcja, jeśli przebywasz z dala od obiektu sprzedaży, a chciałbyś przekonać się po prostu, czy nasza propozycja wyda Ci się interesująca. Zadzwoń lub napisz i przedstaw swoje oczekiwania, a my powiemy Ci, co możemy dla Ciebie zrobić.

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Przewiń do góry