Skup nieruchomości z lokatorami

Jako doświadczona firma, dla której skup nieruchomości z lokatorami stanowi jedną z głównych gałęzi działalności, doskonale znamy realia tego rynku. 

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Masz pytania?

Nawiązując współpracę z nami, jesteś w stanie sprzedać swoją nieruchomość szybko i z zyskiem. To ogromna zaleta w stosunku do prób sprzedaży nieruchomości z lokatorami w tradycyjny sposób, np. poprzez ogłoszenia w prasie lub Internecie. Samo znalezienie kupca na takie mieszkanie lub dom nie jest największym problemem – od czasu do czasu trafi się ktoś, kto zechce wziąć na siebie ryzyko związane z tym typem nieruchomości. Proponowana cena transakcyjna jest zwykle dużo poniżej przeciętnej wartości rynkowej za podobny lokal. Część sprzedających po wielu miesiącach prób sprzedaży w desperacji decyduje się obniżyć cenę, tylko po to, by pozbyć się problemu i ograniczyć wydatki związane z nieruchomością do absolutnego minimum. Jeśli nie chcesz być jedną z osób, które sprzedały swoje mieszkanie za ułamek wartości rynkowej, skup nieruchomości z lokatorami to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Jesteś zdecydowany na sprzedaż mieszkania z lokatorem lub domu w podobnej sytuacji prawnej i myślisz o nawiązaniu współpracy ze skupem? Koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Na przestrzeni ostatnich lat pomogliśmy już wielu osobom takim jak Ty, które chciały atrakcyjnie spieniężyć swoją nieruchomość w możliwie jak najszybszy sposób. Napisz lub zadzwoń do nas, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie transakcji, profesjonalnej wycenie nieruchomości z lokatorem, sprzedaży mieszkania lub domu za gotówkę.

W wielu przypadkach możliwa jest wycena nieruchomości online, co jest wygodne dla osób, które nie mają możliwości spotkać się osobiście przed nawiązaniem współpracy. Koniecznie odezwij się, jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości związane ze sposobem naszego działania i prowadzenia transakcji. Nasz wykwalifikowany personel udzieli Ci rzetelnych i wyczerpujących odpowiedzi i doradzi najlepsze rozwiązania do Twojej aktualnej sytuacji.

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Przewiń do góry