skup działek i gruntów

Skup nieruchomości – nasze portfolio to nie tylko kamienice

Strefa nieruchomości należy do szczególnie złożonych obszarów gospodarki polskiej. Oczekuje nie tylko dużej wiedzy i doświadczenia, ale również odpowiedniego know-how. Pozyskanie dobrego klienta na daną nieruchomość może zająć kilkanaście miesięcy – nie ma co ukrywać, że nie wszyscy mają na to niezbędny czas. Jeśli i Ty chciałbyś sprzedać swoją nieruchomość w sposób, który zapewni Ci atrakcyjny dochód, zapewne rozumiesz już, jak trudnym procesem jest ta czynność. Zatem jeśli masz naprawdę dość odświeżania ogłoszeń, odpisywania na pytania potencjalnych kupców, ustalania zasad transakcji i ciągłych telefonów, z jakich tak naprawdę nic nie wychodzi, jesteś w stanie ułatwić całą procedurę. Wystarczy, że postawisz na skup nieruchomości. Poznaj powody, jakie pozostają za tą metodą i skontaktuj z nami w sprawie współpracy.

Skup nieruchomości – na czym polega współpraca z nami?

Skup nieruchomości to profesjonalna firma, wyspecjalizowana w skupowaniu różnych typów nieruchomości za gotówkę. Dzięki temu możesz znacznie uprościć kłopotliwy przebieg szukania nabywcy poprzez drogie anonse w gazetach i sieci. Ale to znacznie więcej, niż uproszczona procedura sprzedaży Twojej własności. Nasz skup nieruchomości jest w regularnej współpracy z profesjonalistami, którzy są w stanie pomóc Ci zmaksymalizować potencjał Twojej nieruchomości. Do najważniejszych ekspertów należą przedsiębiorstwa budowlane, biura architektoniczne, rzeczoznawcy majątkowi i specjaliści marketingowi. Z pomocą takich specjalistów możesz pozyskać wiedzę o tym, które aspekty są kluczowe podczas wyceny lokalu lub gruntu i w jaki sposób niedużym kosztem wywrzeć wpływ na potencjał wystawionego na sprzedaż mienia.

Ale to nie jedyne nasze zalety. Skup nieruchomości za gotówkę pozostaje w stałym kontakcie z prawnikami, notariuszami, dzięki temu nie niepokoisz się o sprawne zakończenie sprzedaży. Nie czekaj na właściwego kupującego, jaki pokaże się po wielu miesiącach od ukazania się pierwszy raz Twojego ogłoszenia w sieci. Zainicjuj współpracę z specjalistami, a trudności związane z czekaniem na decyzję kredytową banku, czy z denerwującymi próbami zbicia ceny nie będą już Cię dotykać.

Skup nieruchomości – dlaczego powinieneś sprzedać nam swoją własność?

Jest wiele potencjalnych sytuacji, w jakich pomoc agencji takiej, jak skup nieruchomości za gotówkę, jest wręcz konieczna. Funkcjonujemy w tym sektorze kilka lat i obserwujemy pewne reguły, które powodują, że w niektórych sytuacjach współpraca z nami jest dla właściciela nieruchomości szczególnie opłacalna. Poniżej przykłady:

– znaczna odległość od wystawionego na sprzedaż mienia – jeśli przebywasz na co dzień poza krajem lub na odległym końcu Polski, jasne jest, że nie możesz jeździć wiele razy w miesiącu, aby oprowadzać ewentualnych interesantów po swoim domu. W podobnej sytuacji wsparcie profesjonalnej firmy okazuje się doskonałym rozwiązaniem

– rodzaj nieruchomości – istnieje mnóstwo przykładów, w których spieniężenie mienia nie jest prostym przedsięwzięciem. Gdy nieruchomość ma niekonwencjonalny układ pomieszczeń, wyjątkowo duży lub mały metraż, jest ulokowana poza granicami miasta albo ma problemy formalne, odszukanie właściwego kontrahenta może się rozciągnąć w czasie. Powiększ swoje perspektywy na satysfakcjonującą sprzedaż poprzez współpracę z nami

– niedostatek czasu lub doświadczenia w sprzedaży – nie każdy jest doskonałym sprzedawcą, pewna grupa właścicieli po prostu nie ma pojęcia, w jaki sposób zareklamować nieruchomość, ażeby maksymalnie zaakcentować jej zalety. Gdy czujesz, że Tobie także sprawia to trudności, oddaj sprzedaż w ręce profesjonalistów – skup nieruchomości jest w stanie znacznie usprawnić transakcję, na którą tak długo czekasz.

Skup nieruchomości za gotówkę – sprzedaż domu lub mieszkania nie musi być trudna

Jeśli jeszcze rozważasz, czy skup nieruchomości to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, niewykluczone, że zaciekawi Cię kolejny atut naszej firmy. Pozostajemy w ciągłym kontakcie z wieloma inwestorami z kraju i zagranicy, którzy są zainteresowani nabyciem mieszkań i ziem inwestycyjnych na obszarze całej Polski. Wywodzimy się z Górnego Śląska, zaczynaliśmy od skupu nieruchomości w Chorzowie, następnie rozwijaliśmy się na miasta sąsiadujące, aż postanowiliśmy sięgnąć dalej i pracować z ludźmi również poza granicami województwa śląskiego. Przeprowadziliśmy już wiele podobnych transakcji i mamy przeczucie, że i Ty chciałbyś zbyć posiadaną nieruchomość zaufanemu, stabilnemu kupcowi – i to w dodatku za gotówkę. Skup nieruchomości w Katowicach nauczył nas tego jak działać w dużych miastach i teraz przekuwamy nasze praktyki na inne miasta w całej Polsce.

Wśród typów nieruchomości, jakie interesują nasze biuro, warto wymienić przede wszystkim przykłady takie jak:

1. mieszkania i domy jednorodzinne

2. kamienice oraz budynki wielorodzinne

3. lokale użytkowe i biurowe

4. ziemie pod inwestycję i budowlane

Nie zajmujemy się z kolei nabywaniem ziem siedliskowych oraz rolnych.

Skup nieruchomości ułatwi Ci zadanie w kwestii spieniężenia Twojej własności. Za naszą sprawą odzyskasz swój wolny czas, ograniczysz napięcie związane ze sprzedażą. Sama sprzedaż będzie właściwie zabezpieczona pod kątem prawnym.

Jeśli masz pytania lub pewne wątpliwości powiązane z ofertą, nie zwlekaj i zatelefonuj lub wyślij maila do nas.

Przewiń do góry