Skup nieruchomości po pożarze

Jako doświadczona firma, dla której nieruchomości komercyjne stanowią jedną z głównych gałęzi działalności, doskonale znamy realia tego rynku. 

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Masz pytania?

Skup jest zainteresowany zarówno lokalami mieszkalnymi, w tym domami, kamienicami, mieszkaniami, jak również obiektami komercyjnymi – jak chociażby pensjonaty, hotele, lokale użytkowe. Skup nieruchomości komercyjnych to dobra opcja dla przedsiębiorców, by uzyskać atrakcyjną cenę transakcyjną za zniszczony przez żywioł lokal, w którym mieściła się siedziba firmy, magazyn lub biuro.

Przedsiębiorca, którego lokal został doszczętnie zrujnowany, nierzadko woli przenieść swoją działalność do nowego obiektu, zamiast remontować go, ponosząc gigantyczne koszty i wyłączając się częściowo z prowadzenia biznesu. Zdarza się bowiem, że decyzja o szybkiej przeprowadzce firmy pozwala jej nadal funkcjonować bez szwanku i jest dalece bardziej korzystna, niż inwestowanie w starą lokalizację. Szybka sprzedaż mieszkań jest możliwa dzięki wyspecjalizowanym podmiotom, które w odróżnieniu od prywatnych kupujących dążą do przeprowadzenia transakcji przy minimalnym zaangażowaniu czasu sprzedającego.

Masz nieruchomość po pożarze lub powodzi, którą chcesz sprzedać? Interesuje Cię profesjonalna wycena poparta solidną analizą? Skontaktuj się z naszym skupem, a zapewnimy Ci to, czego szukasz i zaproponujemy dobrą cenę transakcji!

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Przewiń do góry