Twój Skup Nieruchomości

SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ​

CHORZÓW

OFERTA ZAKUPU JUŻ W 48H 🏡💰
Masz nieruchomość na sprzedaż w Chorzowie? Twój czas jest dla Ciebie cenny? Chcesz, aby ktoś przeprowadził Cię przez cały proces sprzedażowy? A może mieszkasz za granicą i potrzebujesz kogoś kto uporządkuje Twoje sprawy w Polsce? Jesteś we właściwym miejscu! Poszukujemy następujących nieruchomości: mieszkania, domy, działki, kamienice, lokale użytkowe i inne.

Współpraca w 3 prostych krokach

Pierwszy kontakt

Przesłanie do nas drogą mail-ową szczegółów dotyczących nieruchomości na sprzedaż: adres, stan prawny, metraż, zdjęcia, krótki opis.

Oferta

Wstępne rozpoznanie tematu.
Kontakt z naszej strony i omówienie oczekiwań klienta. Przedstawienie oferty zakupu oraz możliwości współpracy.

Rozpoczęcie działań

Praca całego zespołu na wspólny sukces i zadowolenie klienta.

Myślisz o sprzedaży nieruchomości w Chorzowie lub okolicy, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może już od jakiegoś czasu próbujesz sprzedać dom lub mieszkanie, ale męczy Cię procedura odpowiadania na wciąż te same pytania i codzienne jeżdżenie na prezentacje? W każdym z tych przypadków pomyśl o nawiązaniu współpracy z profesjonalistami, którzy szybko rozwiążą Twój problem i ułatwią sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Chorzów – co to takiego?

Jeśli zastanawiasz się, czym jest skup nieruchomości Chorzów, śpieszymy z wyjaśnieniem. To wyspecjalizowana firma, która skupuje nieruchomości za gotówkę – klientami takiego podmiotu są zarówno osoby prywatne, jak i klienci firmowi, krótko mówiąc wszyscy, którym zależy na szybkiej i bezproblemowej sprzedaży domu, mieszkania, lokalu użytkowego lub działki.

Nasz skup nieruchomości Chorzów oferuje kompleksową i dopasowaną do potrzeb ofertę. Zajmujemy się skupem takich nieruchomości, jak:

 • domy i budynki jednorodzinne
 • kamienice i budynki wielorodzinne
 • lokale użytkowe i biurowe
 • działki budowlane i inwestycyjne

Jeżeli jesteś posiadaczem nieruchomości, która wpisuje się w ten charakter i jednocześnie chcesz ją sprzedać z możliwie jak najmniejszym wysiłkiem, skup nieruchomości za gotówkę Chorzów to propozycja właśnie dla Ciebie!

skup nieruchomości Chorzów

Skup nieruchomości Chorzów – co możemy dla Ciebie zrobić?

Profesjonalny skup nieruchomości za gotówkę to oczywiście miejsce, w którym możesz szybko zbyć swój dom, mieszkanie lub działkę. Ale to nie jedyna zaleta tego rozwiązania. Nasz skup nieruchomości Chorzów współpracuje z szerokim i doświadczonym gronem ekspertów, którzy pomogą oszacować wartość Twojej nieruchomości, wyjaśnić problemy prawne z nią związane, a także podnieść jej atrakcyjność w oczach inwestora. Naszymi partnerami biznesowymi są m.in.:

 • kancelarie prawne
 • notariusze
 • rzeczoznawcy majątkowi
 • architekci
 • doradcy finansowi
 • specjaliści ds marketingu

Nawiązując współpracę z nami, zyskujesz dostęp do profesjonalnej i kompleksowej pomocy, dzięki której formalności związane ze sprzedaniem nieruchomości będą znacznie prostsze, a cena uzyskana przy finalizowaniu transakcji – atrakcyjniejsza.

Skup nieruchomości za gotówkę Chorzów – dla kogo?

Oferta naszej firmy kierowana jest do osób, które są nastawione na uzyskanie maksymalnej korzyści przy minimum wysiłku. Skup nieruchomości Chorzów to odpowiedź na Twoje potrzeby, jeśli:

 • masz do sprzedania nieruchomość, która znajduje się w dużej odległości od Ciebie i nie masz czasu, by regularnie prezentować ją potencjalnym nabywcom
 • mieszkasz na co dzień za granicą i chciałbyś, aby ktoś w Twoim imieniu przeprowadził transakcję sprzedaży
 • lokal lub ziemia, którą chcesz sprzedać, ma pewne problemy prawne, które wpierw trzeba wyjaśnić, zanim transakcja dojdzie do skutku
 • nieruchomość, którą sprzedajesz, jest specyficzna – np. ma bardzo dużą powierzchnię, nadaje się do kapitalnego remontu, cechuje ją niestandardowy układ pomieszczeń
 • jesteś na miejscu i dysponujesz czasem, ale nie masz po prostu ochoty na prezentowanie nieruchomości kolejnym klientom i udział w negocjacjach

Naszym atutem jest to, że ściśle współpracujemy z wieloma inwestorami polskimi i zagranicznymi, którzy są zainteresowani powiększaniem swojego portfolio o nowe nieruchomości. Korzystając z naszej oferty zyskujesz możliwość otrzymania za swoją nieruchomość uczciwej zapłaty – i to bez oczekiwania na decyzję banku dotyczącą kredytowania. Skup nieruchomości Chorzów pozwoli Ci w prosty sposób spieniężyć Twoją własność, a to wszystko przy minimum formalności i udziału z Twojej strony.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszej działalności lub masz jakieś pytania do nas, zapraszamy Cię do kontaktu.

Przewiń do góry