Skup nieruchomości z problemami

Jako doświadczona firma, dla której skup nieruchomości z problemami stanowi jedną z głównych gałęzi działalności, doskonale znamy realia tego rynku. 

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Masz pytania?

Nasza oferta jest idealna dla Ciebie, jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży i jednocześnie minimum formalności. Na co dzień współpracujemy z doświadczonymi specjalistami w kwestii prawa własności, wyceny nieruchomości, prac budowlanych. Wśród naszych partnerów biznesowych znajdują się kancelarie prawne, notariusze, architekci, rzeczoznawcy majątkowi i ekipy remontowo-budowlane. Z takim zespołem jesteśmy w stanie szybko rozwikłać status prawny problematycznej nieruchomości lub sporządzić kosztorys niezbędnych prac i tym samym umożliwić Ci jej zyskowną sprzedaż.

Sprzedanie nieruchomości z problemami to trudne zadanie dla niedoświadczonej osoby – bardzo łatwo o popełnienie błędu i zbycie w desperacji takiego domu, działki lub mieszkania poniżej rynkowej wartości. Nieruchomości z problemami dość często jest trudno porównywać z innymi, teoretycznie podobnymi lokalami – właśnie z uwagi na owe problemy, które obniżają ich wartość. W wielu przypadkach zawiłości prawne związane z nieruchomością można dość szybko rozwiązać, ale aby to było możliwe, potrzebne są doświadczenie i wiedza, które zdobywa się latami. Skup nieruchomości z problemami zajmuje się tematyką kłopotliwych domów i mieszkań już od kilku lat – mamy dopracowane know-how, dzięki czemu możemy pomóc Ci zamienić Twoją własność na gotówkę.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do właścicieli nieruchomości, którzy na co dzień pozostają w Polsce, jak i takich, którzy przebywają na stałe za granicą, przez co zarządzanie domem lub mieszkaniem jest w ich przypadku utrudnione. Jeśli przebywasz z dala od sprzedawanej nieruchomości i z różnych względów nie możesz sobie pozwolić na osobisty udział w jej zbyciu, postaw na pomoc profesjonalistów, którzy sprawią, że ilość formalności do dopełnienia będzie minimalna.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub nie jesteś przekonany, czy możemy Ci pomóc sprzedać nieruchomość z problemami, skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych odpowiedzi i wszelkich niezbędnych informacji na temat sposobu naszego działania. Napisz lub zadzwoń, jeśli potrzebna Ci fachowa wycena nieruchomości z problemami, a także porada, w jaki sposób podnieść jej wartość rynkową. Zaufało nam już wielu właścicieli nieruchomości, którym udało się zyskownie spieniężyć swoją własność. Możesz dołączyć do tego grona i cieszyć się szybką transakcją, która przyniesie Ci satysfakcjonujący zysk.

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Przewiń do góry