Skup nieruchomości z zadłużeniami komorniczymi

Jako doświadczona firma, dla której nieruchomości komercyjne stanowią jedną z głównych gałęzi działalności, doskonale znamy realia tego rynku. 

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Masz pytania?

Skup zadłużonych mieszkań i domów to opcja dla osób, które cenią sobie sprawną i bezproblemową współpracę. Dobry skup nieruchomości współpracuje z ekspertami sektora prawnego, notariuszami i rzeczoznawcami majątkowymi. Dzięki temu jest w stanie szybko zidentyfikować problemy prawne nieruchomości, oszacować wartość lokalu i zaproponować sprzedającemu jak najlepszą cenę. Tego rodzaju firma skupuje mieszkania w każdym stanie technicznym, również te zdewastowane i nadające się do kapitalnego remontu, w tym mieszkania po pożarze.

Wybierając skup zdewastowanych nieruchomości, można szybko spieniężyć lokal – firma wypłaca sprzedającemu gotówkę, transakcja nie wiąże się z oczekiwaniem na decyzję kredytową banku, co dla osoby, która stoi w obliczu widma licytacji komorniczej, jest dużym udogodnieniem.

Zdewastowana i zadłużona nieruchomość nierzadko jest otrzymywana przez właściciela w spadku. Bywa, że taka osoba przebywa na stałe za granicą i nie ma możliwości, by przyjechać na dłuższy czas do Polski i zająć się poszukiwaniem kupca i dopinaniem transakcji. Wówczas skup nieruchomości ze spadku staje się najrozsądniejszym rozwiązaniem – umożliwia bowiem przeprowadzenie niezbędnych formalności na odległość.

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób skup mieszkań do remontu style=”font-style: normal;”> rozwiązuje problem sprzedaży nieruchomości w przypadku, gdy jej właściciel jest za granicą? Napisz lub zadzwoń, a przedstawimy Ci szczegóły.

Przewiń do góry