Skup zadłużonych mieszkań

Jako doświadczona firma, dla której skup zadłużonych mieszkań stanowi jedną z głównych gałęzi działalności, doskonale znamy realia tego rynku. 

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Masz pytania?

Sprzedaż mieszkania z długami poprzez ogłoszenia w prasie lub Internecie jest problematyczny. Jak już ustaliliśmy na początku, niewiele osób prywatnych jest chętnych na zakup takiej nieruchomości. Chodzi nie tylko o kwestie prawno-formalne, ale również stan lokalu, który w przypadku mieszkania z zadłużeniem jest często nie najlepszy – chociażby ze względu na fakt, że w lokalu przez lata nie były przeprowadzane niezbędne inwestycje i prace remontowe.

Nasz skup zadłużonych mieszkań doskonale zna specyfikę, która charakteryzuje nieruchomości z długami. Oferty spływające od prywatnych kupujących często nijak się mają do wartości rynkowej – potencjalny nabywca liczy na desperację sprzedającego i argumentuje, że przecież mieszkanie jest z długiem i nadaje się tylko do kapitalnego remontu. Nie uwzględnia już takich kwestii, jak np. doskonała lokalizacja mieszkania lub duży metraż i bardzo poszukiwany rozkład. Dzięki temu, że nasz skup zadłużonych mieszkań współpracuje z profesjonalnymi rzeczoznawcami majątkowymi, dowiesz się, jaka jest dokładna wartość rynkowa Twojej nieruchomości i sprzedasz ją po najlepszej możliwej cenie.

Jeśli zastanawiasz się, czy nie lepiej jest poczekać na licytację komorniczą Twojej nieruchomości, podpowiadamy Ci już teraz: nie warto. Już w trakcie pierwszej licytacji Twoje mieszkanie może zostać sprzedane znacznie poniżej jego wartości – nawet za 3/4 ceny, jaka wskazana została w operacie szacunkowym. Podlicz, na jaką kwotę zadłużony jest Twój lokal i zastanów, ile jesteś w stanie skorzystać w takim przypadku. No właśnie. Nie pozostawiaj swojej sytuacji życiowej w rękach państwa – podejmij decyzję o sprzedaży zadłużonego mieszkania i wyprowadź się z niego na własnych warunkach, nie w asyście komornika.

Jeśli zastanawiasz się, ile jest warte zadłużone mieszkanie, którego jesteś właścicielem, skontaktuj się z nami – w wielu przypadkach jesteśmy w stanie wycenić mieszkanie zdalnie, choć oczywiście po oględzinach i analizie dokumentów będziemy potrafić jeszcze dokładniej ocenić jego wartość. Kontakt z nami nic Cię nie kosztuje, a istnieje duża szansa, że nasz skup zadłużonych mieszkań rozwiąże Twój problem i pozwoli Ci odzyskać kontrolę nad swoimi finansami. Skontaktuj się z nami już dziś i zobacz, co oferujemy.

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Przewiń do góry