Skup zadłużonych nieruchomości

Jako doświadczona firma, dla której nieruchomości komercyjne stanowią jedną z głównych gałęzi działalności, doskonale znamy realia tego rynku. 

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Masz pytania?

Rozpoczęcie współpracy z firmą taką jak skup zadłużonych nieruchomości jest dziecinnie proste. Najlepiej zadzwonić do wybranego skupu lub napisać maila z zapytaniem o wycenę. Listę skupów z okolic można znaleźć w Internecie – klientom z województwa śląskiego i okolic chcącym sprzedać zadłużony dom lub mieszkanie polecamy oczywiście nasze usługi.

Bardzo istotne jest, że współpraca ze skupem zadłużonych nieruchomości możliwa jest również na odległość, czyli wtedy, gdy właściciel mieszkania z długami przebywa w innej części Polski lub za granicą. Kluczowe formalności można przeprowadzić także wówczas, gdy sprzedający nie jest w stanie osobiście stawić się u notariusza – po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Zainteresował Cię temat nieruchomości z problemami, ale dług czynszowy ani komorniczy nie jest Twoim problemem? Sprawdź też inne nasze artykuły, a być może trafisz wśród nich na taki, który odzwierciedla Twoją aktualną sytuację – polecamy Ci między innymi wpis, z którego można dowiedzieć się, jak działa skup nieruchomości z dożywociem style=”font-style: normal;”> i ile można dostać za mieszkanie w tego rodzaju stanie prawnym.

Przewiń do góry