Sprzedaż nieruchomości z pełnomocnictwem

Jako doświadczona firma, dla której nieruchomości komercyjne stanowią jedną z głównych gałęzi działalności, doskonale znamy realia tego rynku. 

Zostaw numer. Oddzwonimy!
skup nieruchomości

Masz pytania?

Skup nieruchomości od osób przebywających za granicą to opcja na oszczędność czasu i pieniędzy. Właściciel nie musi przyjeżdżać do Polski, by spieniężyć nieruchomość, nie musi też uczestniczyć w żmudnych procedurach negocjacyjnych, tak doskonale znanych każdemu, kto kiedykolwiek sprzedawał dom lub mieszkanie. Skup nieruchomości komercyjnych i prywatnych sporządza wycenę lokalu w oparciu o obiektywne, rynkowe kryteria – taka firma konsultuje wycenę z rzeczoznawcą majątkowym, dzięki czemu sprzedający ma pewność, że wartość przedmiotu sprzedaży nie będzie niedoszacowana.

Warto dodać, że przez skup nieruchomości można sprzedać również mieszkania i domy, które posiadają pewne problemy prawne lub są w złej kondycji technicznej – np. wymagają remontu lub są po pożarze. Prywatnemu sprzedającemu niezwykle trudno jest znaleźć na taką nieruchomość dobrego kupca, zwłaszcza bez drastycznego obniżania ceny. Skup nieruchomości z problemami okazuje się wówczas najprostszą opcją na zamianę mieszkania w gotówkę. W wielu przypadkach transakcję udaje się przeprowadzić w zaledwie kilka dni od momentu, gdy sprzedający zgłosił się do biura.

Jeżeli przebywasz za granicą lub w innej części Polski, a chcesz sprzedać swoje mieszkanie albo dom na odległość, zgłoś się do nas. Nasz skup nieruchomości pracuje przede wszystkim na terenie Śląska i okolic. Pomogliśmy już setkom osób takich jak Ty, umożliwiając im szybką i zyskowną sprzedaż lokalu. Zobacz, jak prosta może być sprzedaż nieruchomości na odległość i napisz lub zadzwoń do nas już dziś.

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Przewiń do góry