Szybka sprzedaż nieruchomości

Jako doświadczona firma, dla której nieruchomości komercyjne stanowią jedną z głównych gałęzi działalności, doskonale znamy realia tego rynku. 

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Masz pytania?

Skup nieruchomości specjalizuje się nie tylko w transakcjach dotyczących lokali z problemami, ale również tych, których właścicielami są osoby przebywające na stałe za granicą. W dobie telefonów i Internetu sprzedaż nieruchomości na odległość jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Korzystają z niej chętnie osoby, które otrzymały mieszkanie w spadku. Zdarza się, że zapisany spadek dotyczy nie całego lokalu, a jego części. Wówczas najlepiej zgłosić się do dobrego skupu, który ułatwi sprzedającemu spieniężenie tychże udziałów. Skup udziałów w nieruchomości umożliwia współpracę zdalną, pomaga też w dopełnieniu formalności.

Warto wspomnieć, że szybki skup mieszkań to firma, która współpracuje z ekspertami. Wśród stałych współpracowników podmiotu należy wymienić zwłaszcza prawników, rzeczoznawców majątkowych i notariuszy, ale nie tylko. Dobry skup współpracuje też z doświadczonymi budowlańcami, dzięki czemu wycena nieruchomości do kapitalnego remontu jest bardziej rzetelna.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie, dom lub udziały w nim? Nasz skup nieruchomości to miejsce, które może Ci pomóc. Zaufaj profesjonalistom i zamień nieruchomość na pieniądze – szybko, sprawnie, bezproblemowo i przy zachowaniu minimum formalności.

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Przewiń do góry