Szybki skup nieruchomości

Jako doświadczona firma, dla której nieruchomości komercyjne stanowią jedną z głównych gałęzi działalności, doskonale znamy realia tego rynku. 

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Masz pytania?

Szybki skup nieruchomości to odpowiedni kontrahent dla każdego sprzedającego, któremu zależy na czasie. Powody mogą być różne – pilny wyjazd za granicę, niespodziewana utrata pracy i potrzeba natychmiastowego zastrzyku gotówki, nagłe plany inwestycyjne, na które trzeba w krótkim czasie pozyskać odpowiedni kapitał.

Szybka sprzedaż nieruchomości może zainteresować również tych właścicieli lokali, którzy mają niespłaconą hipotekę. Skup nieruchomości z hipoteką style=”font-style: normal;”> jest więc doskonałym wyborem dla osób, którym coraz trudniej przychodzi spłacanie kredytu mieszkaniowego. Ta grupa jest coraz liczniejsza, a powodem są rekordowo wysokie stopy procentowe, przez które przeciętna rata relatywnie świeżego kredytu opartego o zmienne oprocentowanie wzrosła w krótkim czasie o ponad 100%.

Powodem, dla którego sprzedający decydują się na ofertę skupu, może być także kondycja techniczna domu lub mieszkania. Nieruchomości do remontu albo po pożarze są zdecydowanie trudniejsze do sprzedania, niż te w stanie deweloperskim lub w pełni urządzone, do których wystarczy wejść, by móc w nich zamieszkać. Skup mieszkań do remontu jest więc okazją do atrakcyjnego spieniężenia lokalu i uzyskania żywej gotówki bez zbędnego czekania na decyzję kredytową banku.

Wszystkie osoby chcące sprzedać nieruchomość na terenie województwa śląskiego i okolic serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym skupem celem uzyskania wyceny.

Przewiń do góry